У ЄС визнали реформи в Україні «інтенсивними і безпрецедентними»

187
Європейська служба іноземних справ і Європейська комісія оприлюднили спільну доповідь про успіхи України.

У повідомленні йдеться про те, що нині Україна здійснює інтенсивні й безпрецедентні реформи в економіці й політичній системі, а її демократичні інституції отримали нову життєву силу.
«Україна здійснила протягом останніх двох років роки великі кроки за дуже важких обставин, зокрема, конфлікту на сході України й незаконної анексії Криму і Севастополя», – підкреслила верховний представник ЄС із закордонних справ, віце-президент Єврокомісії Федеріка Моґеріні, представляючи доповідь. 
Крім того, вона зауважила, що доповідь визнає велику роботу влади України. За її словами, тепер вирішально важливо перейти від ухвалення законів і створення інституцій до повного виконання цих реформ, щоб українські громадяни могли скористатися з переваг унаслідок реформ. Вона додала, що Україна може розраховувати на підтримку Євросоюзу в її русі вперед. 
У свою чергу, єврокомісар у справах Європейської політики сусідства і переговорів про розширення Йоґаннес Ґан заявив, що реформи в Україні уже дають результати. За його словами, Україна здійснила важливі кроки для подолання вирішального і системного виклику корупції, і ця робота має тривати і принести реальні зміни. Про це інформує Радіо Свобода.
Також він наголосив, що подолання корупції і створення надійної судової системи також визначально важливі для зміни ділової атмосфери і відновлення добробут: «Європейський Союз буде і далі підтримувати Україну в цих зусиллях, і політично, і фінансово».
У звіті детально перелічено низку успішно здійснених в Україні реформ протягом 2015-2016 років і зазначено, що ЄС і надалі повністю підтримуватиме суверенітет і територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів і не визнає незаконної анексії Криму й Севастополя Росією.

Коментарi

Коментарiв