Експерт: Савченко є інструментом Росії для реалізації апокаліпсису в Україні

155
Політолог Сергій Таран висловив думку, що народний депутат України Надія Савченко – інструмент Кремля для досягнення мети щодо реалізації апокаліптичного сценарію для нашої країни, про що свідчить інкорпорація бойовиків в політичне поле України.

За словами експерта, зустріч Савченко з ватажками так званих ДНР і ЛНР у Мінську – це не політика, а політтехнології. Як він зауважив, насправді мета полягає у тому, аби довести Україні і всій світовій спільноті, що конфлікт на Донбасі – це не конфлікт з Росією, а конфлікт між українцями. 
«Кремлю потрібно зняти з себе санкції. І якщо Захід переконається, що конфлікт в Україні внутрішній, значить, РФ тут ні при чому. Навіщо тоді санкції? Потрібно їх знімати. Більш того, Росія мусить виходити зі складної ситуації, оскільки Донбас – вантаж. Його потрібно годувати, підтримувати, чого Москва робити не хоче», – підкреслив у статті для НВ фахівець.
Крім того, він наголосив, що нині Росія прагне перекласти цю ношу на шию Україні, причому на своїх умовах, тобто, шляхом визнання бойовиків політичними суб’єктами. 
«Таким чином, Росія досягне відразу двох цілей: «спихне» Донбас і забезпечить довгі роки нестабільності в Україні. Інкорпорація бойовиків у політичне поле України – це вкрай апокаліптичний сценарій для країни, якого домагається Росія. Савченко – інструмент досягнення цієї мети», – висловив думку Таран. 

Коментарi

Коментарiв