Більшість українців не вийдуть на новий Майдан – опитування

274
Виконавчий директор Центру «Социс» Олександр Стегній повідомив, що, відповідно до нового опитування, ідею проведення нового Майдану в Україні не підтримують 44% українців.

«Щодо ідеї нового Майдану: 44,1 % опитаних її взагалі не підтримують, бо Майдан – це потрясіння. Лише 16,2 % підтримали б таку ініціативу і висловили готовність особисто брати в ній участь», − повідомив Стегній, передає Укрінформ.
У той же час, 30,8 % опитаних висловилися на підтримку подібних акцій протесту, але без особистої участі в них. 8,9 % не визначилися, підтримали б вони чи ні таку ініціативу.
Крім того, 59,5 % опитаних для доведення своєї позиції найбільш допустимим методом назвали участь у виборах. 21,1 % заявили, що готові вдаватися у такому випадку до акцій протесту, 9,5 % респондентів обрали б участь у акціях громадянської непокори. 3,8 % опитаних заявили про готовність відстоювати свою позицію зі зброєю в руках, 3,8 % обрали би вступ до опозиційної партії.
Також 24,6 % опитаних заявили про те, що не визначилися або що жодна з позицій не відповідає їхнім уявленням про найкращі форми активності для відстоювання своєї позиції.
Відповідно дослідження було здійснено Центром «Социс» спільно із соціологічною групою «Рейтинг» у період із 24 листопада по 2 грудня 2016 року. Репрезентативна вибірка – 4000 респондентів в усіх регіонах України (без врахування населення АР Крим та непідконтрольних районів Донецької та Луганської областей).

Коментарi

Коментарiв