Порошенко запевнив, що в України «фантастичне майбутнє»

190
Під час робочого візиту на Тернопільщину Президент України Петро Порошенко пообіцяв, що услід за зростанням мінімальної заробітної плати в країні з часом зростуть і пенсії. 

Глава держави пообіцяв, що це буде зроблено після того, як із ростом мінімальної зарплати зростуть надходження від податків з доходів фізичних осіб та єдиного соціального внеску, а відтак наповниться пенсійний фонд. 
«Тоді ми перейдемо до підвищення пенсій. Впевнений в тому, що в України фантастичне майбутнє», – цитує УНІАН Порошенка. Щоправда, він не уточнив, на скільки саме заплановано підняти пенсії.
Також Президент нагадав, що з 1 січня розмір мінімальної зарплати становитиме 3200 гривень. 
«Із 1 січня більше не буде зарплати в 1,5-16 тисяч гривень, ухвалено рішення підняти зарплату у 2 рази. Це спрямовано на захист людини праці і боротьби з бідністю. Причому це стосується як виробництва, так і бюджетної сфери», – підкреслив глава держави.
Крім того, він висловив сподівання, що економічний ефект невдовзі дасть дерегуляція бізнесу і податкова реформа. 
«Скасовано 368 актів та постанов, якими регулювалася діяльність бізнесу. Хто має контролювати якість? Чесне ім’я українського виробника. Це ефективніше, ніж хабарники в контролюючих службах. Питання дерегуляції та змін податкового адміністрування знімає тиск на підприємців. Створюється електронний кабінет платника податків, а податкові інспекції перетворюються в консультаційні пункти. Нема чого ходити до підприємців. Змінена податкова система буде одним з стовпів економічної реформи», – наголосив Президент. 

Коментарi

Коментарiв