Савченко на волі приносить більше користі Кремлю для дестабілізації України – нардеп

247
Народний депутат України від «НФ», очільник «Інформаційного спротиву» Дмитро Тимчук висловив думку, що Кремль недаремно відпустив Надію Савченко, оскільки вона приносить значно більше користі Росії на волі.

«Кремль недаремно відпустив Савченко. Я не вірю в те, що вона завербована російськими спецслужбами, є агентом ФСБ, але схоже, що представниками ФСБ дуже грамотно був складений її психологічний портрет», − підкреслив в ефірі 5 каналу Тимчук.
«І на хвилі того, що вона перший номер у «Батьківщині», тобто в політичній силі, яка позиціонує себе як патріотична, що вона Герой України, була в якийсь період, відверто скажемо, народним героєм, поки не почала робити свої заяви. У цьому плані в Україні на волі вона набагато більше приносить користі для Кремля як фактор, що дестабілізує», зауважив нардеп.
Крім того, за його словами, нині чим більше Москва буде робити Савченко контактним обличчям в Україні, тим більше це буде сприяти її здатності створити політичну силу, яка також буде дестабілізувати ситуацію і в без того неспокійній Україні. На думку Тимчука, Путіну це безумовно на руку.

Коментарi

Коментарiв