Активістка Майдану назвала найбільшу шкоду від Савченко для України

188
Чеченська снайперка, активістка Майдану в Україні Аміна Окуєва наголосила, що народний депутат Надія Савченко, навколо якої з новою силою розгорілися скандали, може зіпсувати репутацію України на європейському рівні.

На думку Окуєвої, обурення діями Савченко, яке нині можна спостерігати, – абсолютно правильна й розумна реакція суспільства.
«Я розумію тих, хто критикує Савченко, це негатив у 99%. Я дуже хвилювалася за неї, коли вона була в полоні. А літом уже стало зрозуміло, що вона створює проблеми для країни. Це неприємно й прикро… Люди правильно роблять, що виражають свої емоції», – зауважила активістка.
Крім того, за її словами, персона Савченко досить суперечлива у ролі делегата Парламентської асамблеї Ради Європи. Про це вона заявила в інтерв’ю Обозревателю
«Шкода, яку Надія приносить зараз країні, – дрібниці в порівнянні з негативом, який вона приносить будучи делегатом ПАРЄ. Всім, хто хоче цю проблему вирішити, варто сконцентруватися саме на цьому моменті. Адже європейці не будуть детально вникати, копати, читати Facebook, дивитися канали, на яких вона щось заявляла… У Європи відповідне ставлення до України, яке формується і завдяки Савченко. Тому важливо припинити шкідливу діяльність на цьому рівні», – наголосила снайперка. 

Коментарi

Коментарiв