Міністр соцполітики: Переговори Савченко з бойовиками – цинічна гра

239
Міністр соціальної політики України Андрій розкритикував зустріч народного депутата Надії Савченко з ватажками так званих ДНР і ЛНР Олександром Захарченком і Ігорем Плотницьким. 

На думку міністра соцполітики, перемовини Савченко з бойовиками нашкодять Україні. 
«Ми живемо в цікавий час, я б його назвав «гібридним»: гібридна війна, гібридний світ, гібридна дипломатія, те, що зараз ми спостерігаємо, це спроба підмінити реальну політику зовнішню такими напівпартизанських діями, які нібито мають хорошу мету, але при цьому використовуються такі методи, які підривають єдність України, так як на які розраховані всі ці заяви?», – зауважив в ефірі 112 високопосадовець. 
«Держава, президент, уряд не можуть досягти результату, тому що вони не хочуть розмовляти з бойовиками напрямки, а «я така розумна і я вирішу це питання, тому якщо хочете, щоб заручники повернулися, треба робити як я, тисніть на владу, нехай вона сяде за стіл переговорів з бойовиками і тоді всі наші хлопці повернуться додому». Це цинічна і зухвала гра, яка йде на шкоду Україні», – підкреслив Рева.
Нагадаємо, нещодавно у Мінську Надія Савченко зустрічалась із ватажками так званих ЛНР і ДНР, де сторони нібито обговорювали питання звільнення заручників. Пізніше ЗМІ оприлюднили інформацію про те, що Савченко перед скандальною зустріччю з Захарченком і ІПлотницьким зустрічалася з радником глави СБУ Юрієм Тандітом.

Коментарi

Коментарiв