Політолог пояснив, чому насправді ЄС укотре переніс розгляд «безвізу» для України

212
Політолог Вадим Карасьов зробив невтішний прогноз щодо розгляду питання про безвізовий режим для України Європейським Союзом. 

Експерт запевнив, що питання про надання безвізового режиму Україні було перенесене на 3 квітня 2017 року у зв’язку з тим, що раніше не були визначені чіткі критерії механізму його призупинення для третіх країн. 
«У тій редакції, у якій механізм призупинення озвучений нашими європейськими партнерами, він звучить дуже розмито. Що таке успіх у проведенні реформ, тут дуже мало чітких критеріїв», − пояснив у коментарі РБК-Україна Карасьов.
Як він зауважив, таке рішення може бути і на користь України, оскільки за відсутності чітких критеріїв безвізовий режим може бути призупинений за будь-якої нагоди. 
На його думку, поки не можна давати жодних гарантій щодо того, що питання про «безвіз» для України все ж буде розглянуте 3 квітня. 
«Шанси є, а гарантій немає… Ми маємо винести уроки і розуміти, що не все буде легко у наших взаєминах з ЄС», − наголосив фахівець.
Нагадаємо, Європейський парламент переніс розгляд питання про надання безвізового режиму Україні на квітень 2017 року. відповідно, українське питання буде поставлено на голосування 3 квітня 2017 року. щоправда, розгляд лібералізації візового режиму для Грузії відбудеться уже 2 лютого 2017 року.

Коментарi

Коментарiв