Савченко заявила, що не вважає ватажків «ДНР/ЛНР» терористами

187
Народний депутат України Надія Савченко заявила, що не вважає ватажків так званих ДНР і ЛНР Олександра Захарченка й Ігоря Плотницького терористами. 

«Для мене Захарченко і Плотницький не є терористами. Треба відкрити військовий статут, правила ведення війни, і почитати, що таке тероризм. Ні, терористами вони не є. Є чітко визначений набір понять того, що входить до тероризму. Там є частина сепаратистів і частина колаборантів. Є частина окупованого населення», – стверджує Савченко.
Як вона підкреслила в ефірі Еспресо, українська влада повинна вирішити – на Сході України триває АТО чи війна. Тоді буде простіше визначити, ким є так ватажки так званих ДНР і ЛНР. 
«Чи є вони вбивцями? Вбивця – це кримінальне поняття, коли людина вбиває беззахисного. А вони вбивають людей, які вбивають їх. Це війна, там взаємний вогонь. І тут поняття не чітке», – зазначила нардеп.
За її словами, Захарченко і Плотницький воюють проти влади чинного глави держави Петра Порошенка, порівнявши це до Євромайдану, який стояв проти режиму Януковича: «Кожна маріонетка, згадайте таку гарну казку про Буратіно, може рано чи пізно вийти з-під влади свого ляльковода».

Коментарi

Коментарiв