Турчинов розкрив секрет, чому Україна не «повелась» на ультиматум Кремля

156
Очільник Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов прокоментував погрози Російської Федерації щодо навчань ЗСУ поблизу анексованого Криму.

Турчинов наголосив, що відновлення протиповітряної оборони є стратегічним завданням України, і якщо б влада піддалася на погрози Росії, Кремль спочатку би «заборонив» проводити навчання ЗСУ на Одещині, а потім й у інших областях, бачачи, що ультиматум на Україну діє.
«Ці навчання викликали істерику в Москві. Там почали погрожувати, що якщо ми зробимо хоч один пуск, то вони почнуть наносити удари по пускових установках, почнуть збивати ракети. Для нас було принципово не тільки провести навчання, а й продемонструвати, що ми не збираємося відступати через позбавлених будь-яких підстав російських ультиматумів», – пояснив в інтерв’ю Ліга.net очільник РНБО.
Крім того, він зауважив, що Росія не мала жодного права висувати ультиматуми щодо ракетних навчань українських військових, оскільки Україна не провокувала Російську Федерацію. 
«Ми проводили навчання на нашій території і в нашому повітряному і морському просторі. І Москва не мала жодних підстав для своїх ультиматумів. Якщо б ми піддалися, то наступного разу росіяни спробували би нам «заборонити» проводити навчання в Одеській області, потім у Дніпропетровській, потім на всій території країни», – висловив думку високопосадовець.

Коментарi

Коментарiв