В Україні з’явилася фактично нова «Партія регіонів» – політолог

303
Директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко прокоментував результати виборів в об’єднаних територіальних громадах.

За словами Небоженка, результати цих виборів свідчать про те,  що «Наш край» почав формувати нову партійну структуру – передає РБК-Україна
«Наш край», отримавши 86 депутатів (2-й результат на виборах – ред.), лише створює свою структуру на місцях. Це складний процес формування нової партійної структури, яка ще невідомо кому буде підкорятися», – наголосив політолог, додавши, що сьогоднішній «Наш край» – це «вибілений образ Партії регіонів».
Крім того, він зауважив, що, з точки зору політичної присутності, найбільше старалась «Батьківщина», тому вона і набрала найбільше голосів (123 депутати) і отримала перше місце. Урешті-решт, на його думку, це відповідає її лідерським позиціям у соціологічних рейтингах. 
Як він підкреслив, лише третє місце «Блоку Петра Порошенка» свідчить про те, що «БПП» проявив пасивність у виборах, «фактично плюнувши на вибори, розраховуючи на те, що голоси забезпечить адмінресурс». 

Коментарi

Коментарiв