Аналітик попередила, що Трамп може «злити» Україну Росії

231
Експерт аналітичного центру Hoover Institution Корі Шаке спрогнозувала, що новообраний президент США Дональд Трамп може «злити» Україну та Сирію Кремлю за низки умов.

У своєму Twitter Корі Шаке наголосила, що «готова битися об заклад» щодо того, що новообраний президент США Дональд Трамп може дозволити Росії досягнути «перемоги» у Сирії та Україні та гарантувати припинення розширення НАТО в обмін на відмову Москви у підтримці Ірану. Про це інформує Радіо Свобода.
Схожої думки дотримуються і директор спеціальних проектів та дослідник «Інституту Маккейна» (Вашингтон) Ерік Браттберг і провідний аналітик з питань Ірану у незалежній організації Crisis Group Алі Валез. 
«Я згоден із можливими контурами угоди Трамп-Путін. Така угода може здаватись вигідною у короткотерміновій перспективі, але може мати значні негативні наслідки», – зауважив Браттберґ, відповідаючи Шаке.
«Якщо Трамп і Путін домовляться про замороження розширення НАТО, це може обернутись тим, що Україна увійде в зону впливу Росії, буде також заподіяно шкоду Швеції та Фінляндії», – підкреслив фахівець. 

Коментарi

Коментарiв