Обама зізнався, що погрожував Путіну через нахабні хакерські атаки

320
Президент США Барак Обама зізнався, що під час останньої зустрічі з Президентом РФ Владіміром Путіним у Китаї звертався до нього з вимогою припинити хакерські атаки на Сполучені Штати, пригрозивши наслідками.

Відповідну заяву глава Білого дому зробив під час підсумкової прес-конференції в 16 грудня, Вашингтоні. Про це повідомляє Укрінформ
«На початку вересня, коли я бачився з президентом Путіним в Китаї, я відчував, що найефективніше було поговорити з ним безпосередньо, і сказати йому припинити це, і що можливі наслідки, якщо вони цього не зроблять», − наголосив Обама.
Крім того, він підкреслив, що зрештою фальсифікації виборчого процесу не сталося, але мав місце витік вкрадених файлів у WikiLeaks. За його словами, ситуацію було врегульовано в той спосіб, як мало статися.
Водночас, американський лідер зауважив, що між нинішньою адміністрацією і кабінетом обраного президента Дональда Трампа не було жодних непорозумінь у питанні щодо втручання росіян у виборчий процес, на чому акцентували увагу обидві партії в Конгресі.
«Я сподіваюсь, обраний президент подібним чином буде турбуватися про те, щоб ми не мали втручання ззовні у наш виборчий процес», − зазначив політик.

Коментарi

Коментарiв