Ви непотрібні Росії: Турчинов спрогнозував Донбасу «шлях мук і страждань»

226
Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олександр Турчинов звернувся до мешканців окупованого Донбасу та заявив, що Росії не потрібні українці Донецька та Луганська.

«Я б сказав так жителям окупованого Донбасу: хлопці, у вас є лише одна можливість жити спокійно, мирно та щасливо вдома, в Україні. Будь-який інший шлях – це шлях страждань, мук і смерті. Три роки, які ви прожили в жахливих умовах, одурманені російською пропагандою, тому доказ. Ви – непотрібні Росії. Москва вас використовує як терористів-смертників проти України. Чим швидше ви повернетеся до мирного життя в єдиній українській державі, тим менше страждань і втрат переживуть ваші сім’ї», – наголосив в інтерв’ю Ліга.net очільник РНБО.
За його словами, багато хто з окупованих територій уже усвідомив, що це правда.
«Незважаючи на всі потуги з боку російських ЗМІ, багато хто вже переконався: Москві не потрібні українці Донецька та Луганська. Росія зацікавлена в постійній рані на тілі України, яка кровоточить, і в тому, щоб на окупованих територіях ніколи не настав мир», – підкреслив Турчинов. 
Також він зауважив, що за ті гроші, які платять терористи, ніхто помирати не хоче, навіть ідейні. Відповідно, все більше і більше людей кидають зброю і намагаються покинути гібридні війська РФ.
«Пропаганда вже не дає того результату, який давала три роки тому. Рік, два – це ще працювало. Але людей неможливо годувати казками так довго. Сьогодні ситуація вже є іншою. Більшість починає усвідомлювати, що не має жодної перспективи. У стані ненависті та страху не можна перебувати нескінченно довго», – наголосив високопосадовець.
Крім того, він пояснив, чому Донбас досі не очистили від терористів.
«Нині для України немає жодної проблеми в тому, щоб провести швидку операцію щодо очищення окупованих територій і покласти край існуванню терористичних організацій «ДНР» і «ЛНР». Питання тільки в тому, скільки дивізій кине Росія проти нас під виглядом «захисту мешканців Донбасу», – підсумував Турчинов.

Коментарi

Коментарiв