Світ відсуває українські проблеми на другий план – політолог

226
Політолог Костянтин Батозький наголосив, що питання про російську агресію проти України відступає на периферію глобального порядку денного.

На думку Батозького, Кремль може використовувати цю ситуацію, щоб домогтися зняття санкцій.
«Формування кабінету Дональда Трампа та його перші кроки, майбутні вибори в Німеччині і Франції, міграційні процеси, війна на Близькому Сході – будь-яка з цих подій припускає активні дії Росії, від ефективності яких залежить можливе дострокове припинення дії санкцій», – підкреслив у статті для Дзеркала тижня фахівець. 
Як він наголосив, за умови низької активності Києва на глобальній арені може вийти так, що питання України вирішать без її участі. На цьому тлі, за словами експерта, українці мають активніше працювати на міжнародній арені.
«Необхідно консолідувати зусилля наукової, експертної, дипломатичної спільнот для закріплення української версії подій, що сталися під час Революції гідності і тривають донині в Криму та Донбасі. Українське питання не повинне зникнути з фокусу уваги світової спільноти і не може бути об’єктом маніпуляцій», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв