Гроші Януковича роздерибанила нинішня влада – експерт

215
Президент Українського інституту аналізу та менеджменту політики Руслан Бортник стверджує, що заблоковані кошти команди Віктора Януковича (близько 1,5 мільярда доларів) на сьогоднішній момент стали об’єктом корупційного розкрадання представниками нової влади.

Відповідну заяву політолог зробив коментуючи питання про те, що до сих пір нічого з виведених із України Віктором Януковичем 30-40 мільярдів доларів не повернуто до державного бюджету.
За словами Бортника, не можна бути впевненим, що там була сама така сума. Як він наголосив, незрозуміло, чи були виведені з країни ці 30-40 мільярдів доларів за неповні чотири роки правління  Януковича, – це перша складова цього питання.
«По-друге, навіть ті заблоковані гроші на банківських рахунках колишньої команди Януковича – 1,5 мільярда доларів – на сьогоднішній момент стали об’єктом корупційного розкрадання, корупційного «змагання» за ці гроші представниками нової влади. Іншими словами, вони розійшлися по кишенях», – підкреслив у коментарі ГолосUA експерт.
Більше того, на його думку, переслідування колишньої команди Януковича нікому не вигідно.
«Нинішня команда є частиною попередньої команди. Просто «матрьошка» перекинулася. По-перше, публічний галас навколо цього питання вигідний як піар для відволікання суспільної уваги. З іншого боку – це спроба «віджати» колишню команду Януковича на гроші, тобто, заробити на них», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв