САП може закрити справу щодо скандальних заяв Онищенка

215
Очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький повідомив, що САП муситиме закрити провадження, відкриті за фактом заяв нардепа-втікача Олександра Онищенка про причетність його до злочинів, які йому інкримінує НАБУ і низки інших злочинів.

Холодницький підкреслив, що його відомство відкрило провадження згідно з публічними заявами Онищенка: «Ми вкотре просимо надати усі необхідні матеріали.  Натомість доказів за фактами, про які Онищенко говорить, ми не чуємо, бачимо лише його інтерв’ю тим чи іншим виданням».
«Треба з цим закінчувати. Якщо протягом 10 днів він не надасть жодної інформації, яка підтвердить сказані ним  слова, напевне, що провадження треба буде закривати. Оскільки  бути на повідку і грати у цей серіал,  напевне, правоохоронні органи не повинні. Сказав «а» – скажи і «б», «в», «г» і надай матеріали, на підставі чого ти це заявив», − зауважив в ефірі 112 Антикорупційний прокурор. 
Крім того, очільник САП наголосив, що від Онищенка лише звучать заяви про його «готовність надати усі матеріали, якщо НАБУ захоче з ним працювати», але далі цього справа не йде.
«Ми йому пропонували зустріч у країні ЄС, не у Лондоні, … бо є межа самоповаги і допустимості… Грати в його ігри ми не збираємось. Ми пропонували Варшаву – найближче місто, максимально  наближене до України територіально. Він відмовився, хоче у Лондоні. Ми в Лондон не поїдемо. Є можливість і іншим способом надати інформацію», – розповів Холодницький.
Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України розпочало досудове розслідування фактів, які були озвучені у заявах нардепа-втікача Олександра Онищенка, якого розшукують за підозрою у вчиненні економічних злочинів.

Коментарi

Коментарiв