Гройсман не знає, що працює в мертвому радянському Кабміні – політолог

173
Директор соціологічної служби «Український барометр» Віктор Небоженко висловив думку, що Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман насправді не розуміє реальної економічної ситуації в країні.

«Дивлюсь на молодого Гройсмана, і мені його шкода – він не знає, що працює у радянському Кабміні, який уже помер», – підкреслив Небоженко.
«Він не розуміє, що якщо 65% реальної валідної економіки України перебуває у тіні. Виходить, що лише 35% має підпорядковуватися Кабміну. То зосередься на цих 35%. Або на економічних індикаторах – тоді ти реформатор. А він досі впевнений, що фабрики і заводи…», – наголосив в інтерв’ю Хвилі політолог. 
За його словами, починаючи з 2000-х років в Україні повільно формувалася не просто тіньова економіка, а двобюджетна економіка.
«Перша її частина – це офіційний бюджет, із якого годувалися усі бюджетними і якісь місцеві і галузеві програми. Друга – це внутрішній бюджет регіональних структур. А нині «великий бюджет» закінчується. Багато у чому концепція децентралізації означає тільки одне: «у нас немає грошей, шукайте гроші самі», – зауважив експерт.

Коментарi

Коментарiв