Гройсман скасував візит до Брюсселя через ситуацію з «ПриватБанком» – ЗМІ

207
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман скасував запланований раніше візит до Брюсселя, де він мав взяти участь у третьому засіданні Ради асоціації Україна-ЄС.

Відповідне повідомлення оприлюднило видання «Главком», посилаючись на анонімне джерело. 
Слід підкреслити, що, згідно з інформацією ресурсу, скасування візиту Гройсмана до Брюсселя не означає скасування Ради асоціації. Делегацію очолить віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.
«Замість Гройсмана делегацію в Брюссель очолить віце-прем’єр-міністр Іванна Климпуш-Цинцадзе», – ідеться у повідомленні.
Видання стверджує, що Гройсман не поїде у відрядження через засідання уряду щодо націоналізації «ПриватБанку». 
Нагадаємо, раніше прес-служба Кабінету Міністрів України оприлюднила інформацію про те, що 19 грудня передбачається участь Гройсмана у Третьому засіданні Ради асоціації Україна-ЄС. Під час візиту, за інформацією прес-служби КМУ, були заплановані окремі зустрічі з президентом Європейської Ради Дональдом Туском та іншими керівниками інститутів ЄС.
Крім того, Гройсман мав взяти участь у конференції високого рівня, присвяченій реформуванню енергетичного сектору України.
Відповідно до підсумків проведення засідання Ради асоціації Україна-ЄС передбачено підписання низки важливих двосторонніх документів.

Коментарi

Коментарiв