Політтехнолог: Росія витримає глухий кут щодо Донбасу, Україна – не факт

273
Політтехнолог Тарас Загородний проаналізував заяву Леоніда Кучми про недоцільність розширення переговорного формату в Мінську й участі в ньому США.

«США є головною державою, яка може давати будь-які зобов’язання та карати тих, хто ці зобов’язання порушив. В цій ситуації, якщо ми в глухому куті щодо «Мінська», логічно виходити зі США на якісь пропозиції та угоди», – пояснив політтехнолог.
За його словами, Україна опинилася у глухому куті щодо «Мінська». Росія ж, хоча про це й не говорять, сильніша економічно й може витримати все це, але не факт, що витримаємо ми. Інвестиції не йдуть до нашої країни: «Показовою була ситуація з ОПЗ. Ніхто не хоче заходити в геополітично нестабільну країну з великими грошима». 
«Фактично, жоден пункт Мінських домовленостей не виконується. Конфлікт перейшов у мляву стадію, обстріли тривають, а наші воїни й далі гинуть. Тому ми маємо розуміти, що і як далі робимо. Тим більше, з огляду на перевибори у Франції, Німеччині, де невідомо, хто прийде й що говоритиме далі», – підкреслив у коментарі Слову і Ділу Загородній.
На цьому тлі, як він зауважив, безумовно, нам потрібно шукати різні формати, в тому числі ідеться і про США.

Коментарi

Коментарiв