10 «кіборгів» досі вважають безвісти зниклими – координатор

125
Координатор центру з обміну і звільнення заручників «Патріот» Олег Котенко повідомив, що станом на сьогодні зниклими безвісти вважають ще понад 10 захисників Донецького аеропорту.

Нагадаємо, напередодні Президент України Петро Порошенко заявив, що з полону бойовиків звільнили захисника Донецького аеропорту Тараса Колодія.
Колодія мобілізували в серпні 2014 року. Спочатку десантник 80-ї аеромобільної бригади служив у Костянтинівці, потім захищав Донецький аеропорт. Там рік тому він потрапив у руки бойовиків так званої ДНР. Колодій – останній із «кіборгів», які були в полоні у бойовиків.
«Колодій – це останній «кіборг», про місцеперебування якого було відомо. У нас ще безвісти зниклими вважають понад 10 «кіборгів», яких ми намагаємося відшукати. Ми сподіваємося, що вони живі і десь перебувають у полоні. Робота з їх пошуку триває», –  повідомив в ефірі 112 Котенко.
На цьому тлі він зауважив, що звільнення військовополонених проходить повільно через перешкоди з боку російської сторони. 
«Звільнення у нас всі проходять довго, тому що є визначена російська сторона, яка перешкоджає тому, щоб наші військовополонені поверталися додому», – наголосив координатор центру звільнення й обміну заручників. 

Коментарi

Коментарiв