Надія Савченко вкрала у мене мрію – російський політолог

205
Російський політолог Андрєй Окара зізнався, що раніше був зовсім іншої думки про народного депутата України Надію Савченко. 

«Надія Савченко вбила мою надію. Вона вкрала у мене мрію. Мрію і надію про те, що в Україні можна швидко і ефективно, практично з нуля, без олігархічного капіталу, створити партію нового типу – орієнтовану на інноваційний розвиток країни, на суб’єктність, на креативні контреліти, на інтеграцію нових людей, кожен із яких сам є «точкою зростання», – підкреслив політолог.
За його словами, така партія все ніяк не виникне, хоча просунуті люди не перестають мріяти і розмірковувати про неї.
«Я розраховував, що Надія з її бекґраундом, харизмою, героїчної місією, специфічним амплуа і мережею контактів – ідеальний ракетоносій для старту дуже потрібного для України, можливо навіть рятівного проекту», – зауважив у статті для НВ Окара.
Як він зізнався, такі «дивовижні, чудові, прекраснодушні мрії жили в моїй душі і голові десь близько місяця після її звільнення»: «Але потім система дала збій. Перший, ледве вловимий. Другий. Восьмий. Сімнадцятий». 
«Щастя виявилося нетривалим, диво скінчилося надто швидко. Однак мрія про необхідність суб’єктного розвитку України продовжує жити, навіть коли Надія вбиває Надію», – підсумував фахівець.

Коментарi

Коментарiв