Політолог: Липецький «Roshen» − це більше зрада, ніж заяви Савченко

299
Політолог Сергій Гайдай висловив думку, що невиконані обіцянки Президента України Петра Порошенка є більшою державною зрадою, аніж переговори народного депутата Надії Савченко з ватажками так званих ДНР і ЛНР. 

«Мені не подобаються подвійні стандарти. Звичайні польові командири можуть між собою домовлятися на фронті про обмін полонених. Волонтер Мочанов може домовлятися про обмін і їздити в Донецьк. Волонтер Рубан може це робити, не маючи жодного офіційного статусу. І нам це подобається, ми це приймаємо», − зауважив в інтерв’ю Gazeta.ua експерт. 
«А людина, яка має статус народного депутата та представника України в Європі, не може з особистої ініціативи вийти на розмову про обмін полонених з представниками нашого ворога. Чому це зрада? Мені здається, що Липецька фабрика і невиконання своїх обіцянок – це більша державна зрада, ніж приватна ініціатива Надії Савченко», − стверджує політолог.
На його думку, образ Савченко-зрадниці формують штучно: «У чому зрада? Покажіть, де Савченко когось зрадила. Ця думка формується штучно».
Крім того, він запевнив, що поки передчасно говорити про політичні амбіції Савченко.
«Сьогодні зарано казати про Надію Савченко як про нового політика. Вона ще іде шляхом становлення. Їй ще треба вчитися і вчитися, щоб стати політиком. Сам факт відомості та мужності не робить її політиком. Як вона з цим впорається – подивимося», − підсумував Гайдай.

Коментарi

Коментарiв