Україна зазнала найгірших втрат на Донбасі майже за півроку

255
19 грудня спікер Міністерства оборони України з питань АТО, полковник Андрій Лисенко повідомив, що внаслідок інтенсивних бойових дій на Донбасі з боку терористів минула доба на Донбасі мала для України жахливі наслідки.

«За минулу добу внаслідок активних бойових дій 5 українських військовослужбовців загинули. Крім того, ще 6 отримали поранення та 10 – травми та контузії», – повідомив Лисенко.
Крім того, він наголосив, що ці втрати наші війська зазнали на Світлодарській дузі у результаті обстрілів з важкого озброєння: «Це найважчі втрати ЗСУ за останніх п’ять місяців».
Нагадаємо, 19 грудня о 6 годині ранку бойовики розпочали артилерійську підготовку з застосуванням мінометів і ствольної артилерії в районі Світлодарської дуги. У штабі АТО повідомили, що українська сторона Спільного центру контролю і координації припинення вогню негайно зробила запит на запровадження режиму «тиші».
Тим не менше, бойовики значними силами спробували здійснити обхідний маневр опорних пунктів Збройних Сил України в районі Луганського, щоб вибити передові підрозділи українців і змінити лінію зіткнення сторін.
«Українські бійці прийняли бій, у ході якого перехопили ініціативу, відкинули противника та здійснили контратаку у фланг противнику. Ворог був вимушений відійти, кинувши при цьому військове майно та спорядження російського виробництва», – ідеться в повідомленні прес-центру штабу АТО.

Коментарi

Коментарiв