Імідж Саакашвілі зазнав повного провалу – політолог

212
Директор Інституту соціально-політичного проектування «Діалог» Андрій Миселюк прокоментував скандал із екс-очільником Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі в ефірі «Шустер Live». 

На думку політолога, запланований бенефіс Саакашвілі в телеефірі у Савіка Шустера обернувся фіаско колишнього глави Одещини. До того ж, він також зізнався у впливі на НАБУ через свого друга Ґізо Уґлаву, який є першим заступником директора Антикорупційного бюро.
Миселюк зауважив, що уже другий місяць після своєї гучної відставки Саакашвілі веде активну діяльність зі свого піару як перспективного публічного політика нової якості. За словами експерта, і на мітингу, і у ЗМІ колишній грузинський президент повторює один і той же набір меседжів про безперспективність нинішньої влади, необхідність якнайшвидших дострокових виборів парламенту і приходу до влади, його, Саакашвілі, політичної сили і команди. 
«До ефіру у Шустера минулої п’ятниці виконання цієї обов’язкової програми проходило досить гладко. І презентація Саакашвілі як «політика нової хвилі» у минулу п’ятницю теж повинна була представити його виключно у вигідному світлі. Однак він примудрився спрямувати цю «бурю і натиск» на шкоду … самому собі», − підкреслив у статті для Цензор.нет очільник «Діалогу». 
Він нагадав, що на питання журналістки з Рівненщини про популізм і постановочність його заходів Саакашвілі відреагував надзвичайно емоційно. 
«Перейшовши на особистості і невтомно звинувачуючи особисто журналістку, «продажних журналістів» у цілому і всіх їхніх «безпринципних господарів-олігархів» у всіх смертних гріхах, досвідчений політик допускав серйозні промахи один за одним», − резюмував політолог. 

Коментарi

Коментарiв