Влада наказала мене вбити: Савченко здивувала черговою заявою

211
Народний депутат України Надія Савченко зробила чергову резонансну заяву. За її словами, в Адміністрації Президента отримали наказ знищити її.

«Коли мені запропонували вступити в партію, я розуміла ситуацію і знала, з чим мені доведеться зіштовхнутися. Тому те, що мене будуть виключати з партії і те, що зі мною згодом буде, я знала», – стверджує Савченко. 
«Те, що Адміністрація Президента вже отримала наказ зробити все, щоб мене знищити, заарештувати, а якщо не вийде, то повісити на мене все, що вони хочуть. Ну або просто знищити фізично…», – заявила в ефірі NewsOne нардеп.
Крім того, вона запевнила, що готова до будь-якого розвитку подій.
«Я до цього готова, і знаю числа і дні, коли це буде відбуватися. Я не дурна, і я все розумію. І можу прорахувати всі їхні кроки. Мене не лякає і не дивує той бруд, який відбувається в нашій політиці», – наголосила парламентар.
Нагадаємо, напередодні відома волонтерка Гайде Різаєва заявила, що насправді Савченко ніколи не була в полоні і в’язниці, а також не голодувала, а все це можна назвати добре спланованою політичною акцією.

Коментарi

Коментарiв