Богдан Яременко: Якщо убивати дипломатів, то на мир навіть сподівань не залишиться

230
В Анкарі скоєно збройний напад на посла Росії. Повідомляють, що посол та ще кілька людей – учасників церемонії на художній виставці, де стався інцидент, поранені.
Росія – ворог. Це без сумніву. Але якщо убивати дипломатів, то на мир навіть сподівань не залишиться.
Примітно, що теракт стався напередодні тристоронніх російсько-ірано-турецьких консультацій в Москві. Цілком вірогідно, що саме на зрив цих переговорів теракт і спрямований.
P.S. В результаті отриманих поранень і, як я розумію, неможливості надання своєчасної медичної допомоги, посол Росії помер.
А тепер ступлю на слизький та тонкий лід прогнозів і припущень.
Ріст тероризму в Туреччині – це факт, який не потребує доказів.
Очевидними є не лише ріст кількості терористичних атак, але і різке збільшення числа жертв, жорстокість, спрямування терактів не лише проти урядової, військової чи поліцейської інфраструктури (що, на жаль, в Туреччині вже давно не новина), але різке збільшення кількості терактів проти цивільного населення.
Теракти організовуються у спосіб, який покликаний спричинити найбільшу кількість жертв, та викликати найбільший резонанс.
Усе це підказує необхідність звернути увагу на туристичні центри в Туреччині, як джерело підвищеної загрози. Ризикну зробити дуже невдячний і неприємний прогноз – курорти Анталії та півдня Туреччини можуть стати в найближчі місяці місцем проведення терористичних нападів. Об’єкти туризму і дозвілля менш захищені, велелюдні, що відповідає інтересам терористів.
У вигляді актів помсти та розплати об’єктами нападу можуть і надалі ставати російські піддані та інтереси в Туреччині.
Думаю, що на сьогодні ніхто не може гарантувати безпеку українських туристів, яких, як правило, неможливо візуально відрізнити від росіян, в Туреччині впродовж Новорічних свят і впродовж найближчого періоду.
Щиро сподіваюсь, що мій прогноз не збудеться.

Коментарi

Коментарiв