Політолог: Авакова хочуть «злити» так само, як колись Яценюка

272
Політолог, керівник аналітичного центру «Третій сектор» Андрій Золотарьов висловив думку, що скандали навколо особи очільника МВС Арсена Авакова , можуть бути підготовкою ґрунту для його майбутньої відставки.

«Аваков не покине свій пост, це – один із елементів діючої владної конструкції. Якщо його «висмикнути» – завалиться вся конструкція. Тому, при всьому бажанні, при всьому негативі на Авакова – його ніхто у відставку зараз не відправить», – запевнив у коментарі ГолосUA політолог.
Щоправда, за його словами, скандали, в яких фігурує чинний очільник Міністерства внутрішніх справ України, створюють ґрунт для його відставки у майбутньому.
«Це створює певний тренд у журналістському, експертному середовищі. Він перетворюється на зручну мішень, на якій будуть вправлятися в жорсткій політичній риториці всі, кому не лінь. А це значить, що його відставка – лише питання часу. Тепер його не «висмикнуть», – підкреслив експерт. 
«Але, як у випадку з Яценюком, будуть шукати формулу балансу, яка зберегла б ось цей «картель», будуть намагатися це робити. При цьому будуть позбавлятися від персонажів, які дискредитували себе у громадській думці», – спрогнозував Золотарьов.
Нагадаємо, нещодавно міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що після трагедії у Княжичах, де закинуло кілька правоохоронців, зробить висновки і продовжить свою роботу. Очільник МВС розвіяв чутки про свою нібито відставку незабаром. За його словами, іти з посади поки не має сенсу.

Коментарi

Коментарiв