Реєстрація Увiйти
Вхiд на сайт
» » Кравчук оприлюднив несподіваний план для вирішення війни на Донбасі

Кравчук оприлюднив несподіваний план для вирішення війни на Донбасі

11-12-2016, 12:28
Автор: mironetti
Переглядів: 1964
Версія для друку
Перший Президент України Леонід Кравчук назвав несподіваний план для вирішення конфлікту на тимчасово окупованому Донбасі. 
На думку Кравчука, необхідно зібрати по 5 людей із кожної сторони конфлікту, які є моральними авторитетами і ніколи не були замішані в політиці.

Екс-президент запевнив, що саме такі люди мають сісти за стіл переговорів і підготувати план щодо вирішення проблеми Донбасу та Криму. Про це він заявив у коментарі Обозревателю

«Нехай за стіл переговорів з одного боку сяде 5 високоморальних росіян, які ніколи не були ні замішані в політиці, але є значущими особистостями в країні. Те ж саме і від України», – наголосив політик. 

«Разом вони запропонують план вирішення наболілих питань, а потім покладуть цей план панам Путіну і Порошенку на їх столи», – пояснив перший Президент України. 

«Потрібно завжди шукати вихід із ситуації, не можна через прямоту окремих особистостей втрачати тисячі вбитих людей. Не можна посилати похоронки матерям, дружинам і дітям. Якщо у них є принаймні капля людського і гуманного», – підсумував Леонід Макарович.