Тимошенко вкотре показала, за чиї інтереси вона воює – нардеп

263
Член української делегації в ПАРЄ, народний депутат України Володимир Ар’єв проаналізував коментар очільниці «Батьківщини» Юлії Тимошенко щодо ситуації з «ПриватБанком». 

«Я свого часу думав, що Тимошенко після поразки на президентських виборах 2010 року, коли владу в країні отримав бандит і зрадник держави, зробить висновки. Особливо коли цей бандит посадив її в тюрму і вийти вона змогла лише завдяки Майдану. Висновки дійсно зробила, але кардинально не ті», – підкреслив Ар’єв.
За його словами, коментуючи ситуацію з «ПриватБанком», лідерка «Батьківщини» знову переплутала приватні інтереси із державними.
 
«Бо заявити про «зачистку банківської системи» міг зробити лише той політик, який хоче зберегти і законсервувати сірі і напівлегальні схеми, за рахунок яких існували банки, які схлопнулись», – зауважив у статті для Обозревателя нардеп.
Він запевнив, що додавання «ПриватБанку» в цей список було суто маніпулятивним і покликаним посіяти паніку серед мільйонів клієнтів, яка буде нею використана у власних політичних цілях: «Бо, насправді, жодної «зачистки» «ПриватБанку» не відбулося. А от сама Юлія Володимирівна мала би згадати як допомагала Коломойському отримувати контроль над «Укрнафтою» за кілька днів до поразки на виборах 2010 року».
«Тільки цього разу Коломойський, наразі здається, повів себе з точки зору здорового глузду і розуміння ситуації та її наслідків. А Тимошенко продемонструвала чиї інтереси для неї важливіші. Вкотре»,  – підсумував представник української делегації в ПАРЄ.

Коментарi

Коментарiв