Сергій Якимчук: Російськомовні в Україні. Походження

230
Російськомовні в Україні, походження.
Взагалі, було би добре навіть започаткувати таку рубрику.
Вже не раз, дивлячись різні інтерв’ю чи виступи колишнього риго-анала, російськомовного покидька Алєксєя Ганчярєнка (зараз депутат від «БПП»), чую від нього фрази на кшталт: «У на в Адєссє…», «Ми в Адєссє гаварім…» і так далі, промовляючи ці фрази він завжди переходить на свою російську мову. Тому мене завжди дивувало звідки це в нього і яке відношення до Одеси має цей москвин?! Треба розібратися…
Отже, поїхали!
Алєксєй Алєксєєвічь Ганчярєнка дійсно народився 16 вересня 1980 року в Одесі, але цікаво в кого і від кого?! Хто ж його батьки?! 
Батько: Ко́стусєв Алєксєй Алєксєєвічь народився 29 червня 1954, місто Нєвєльск, Сахалінська область, тоді ще РРФСР. 
Дідо: Ко́стусєв Алєксєй Алєксєєвічь (1928-1983) народився на Росії, росіянин, радянський військовий, капітан 1-го рангу, моряк-прикордонник. Служив на Сєвєрному флоті СРСР, Тихоокеанському флоті.Під кінець служби, за часів совіцької окупації був переміщений по службі на Чорноморський флот, куди перебрався разом з родиною і дітьми.
Бабця: Ко́стусєва Віолла Алєксєєвна (1932р.н.) – лікар, колишній керівник підрозділу для лікування вищого провідного складу ФСБ РФ в санаторії ім. Дзержинського ФСБ РФ (м. Сочі). 
Ось вам типовий портрет російськомовного громадянина України! 
Але російськомовні патріоти московії вже хором кричать мені у вухо, мовляв КАКАЯРАЗНІЦА, треба судити по ділам а не по мові! 
Добре, давайте про справи!
Перше рішення, якого Ганчярєнкові вдалося домогтися, ще на зорі свого депутатства, стало рішення про зміну до регламенту Одеської міської ради, за яким мовою роботи ради, його виконавчих органів та для офіційних заяв, поряд з українською мовою стала його рідна російська мова, яку привезли його батьки на нашу землю з сонячного Сахаліну. 
Патріот?!
Згодом Ганчярєнко разом зі іншими депутатами підтримував розвиток російської мови в Одесі. 2011 року в інтерв’ю Сергію Лещенку він взагалі заявив, (увага!) що: 
«Одеса ніколи не була українським містом. Одеса створювалася як центр Новоросії, в якій були росіяни, греки, євреї, болгари та інші. Російська мова завжди була в Одесі, і вона не завезена туди звідкись якимись зачуханими переселенцями з Росії».
Слід зазначити, що під час опитування в серпні 2011 р. інформаційною агенцією УНІАН експертів із українофобії щодо п’ятірки найактивніших українофобів часів Незалежності, Юрій Андрухович включив до цієї п’ятірки риго-анала Костусєва Алєксєя Алєксєєвічя (міським головою Одеси з 2010 – по 2013 рр.) – батька нашого Ганчярєнка.
Що ми побачили?
Цей російськомовний депутат насправді являється етнічним москвином і замість розкидатися фразами, які є нібито одеськими чи притаманні одеситам, він в силу вого походження повинен казати лише слідуюче: «Чяво тєбє рассказать пра Сахалін?!». 

Коментарi

Коментарiв