Світовий терор врятує Путіна – експерт

217

Професор Київського національного лінгвістичного університету, доктор юридичних наук Олександр Мережко, впевнений, що 2017 стане роком терору у світі.

Вбивство російського посла в Анкарі – погане знамення. Події стають все більш трагічними і непередбачуваними. Але саме РФ, на чолі з Путіним, стала головним джерелом ненависті, насильства і злочинів у світі. Таку думку висловив Олександр Мережко, доктор юридичних наук.

У Кремля є лише півроку, щоб запобігти краху російської економіки та відвернути увагу світової спільноти від скоєних в Україні та Сирії злочинів. Адже ЄС продовжило економічні санкції проти РФ саме на такий термін.

«Єдиний реальний вихід з ситуації, що склалася, полягає в тому, щоб переключити увагу західної громадської думки з найжахливіших злочинів, скоєних Росією за останні роки, на образ розпливчастого та абстрактного «світового тероризму», який був значною мірою штучно сконструйований Росією», – стверджує експерт у блозі для ТСН.

Російські спецслужби вже почали нагнітати хвилю терору в різних країнах, в тому числі на Заході, використовуючи свої колосальні ресурси і давні агентурні зв’язки у всьому світі. Лише такий терор може врятувати Путіна.

Коментарi

Коментарiв