Експерт: ВР прийняла антисоціальний Держбюджет

263

Політичний та економічний експерт Всеволод Степанюк вважає, що прийнятий Держбюджет на 2017 рік базується на законодавстві, якого не існує.

Бюджет на 2017 рік антисоціальний, антиконституційний та злочинний. Він порушує статті Конституції України та базується на неіснуючому законодавстві. Адже в ньому закладені гроші від спецконфескації і приватизації. Таку думку висловив політолог Всеволод Степанюк в коментарях для Голос UA.

«Бюджет може базуватися тільки на податках, які надходять до казни країни. Кредити та гранти можуть фінансувати лише дефіцит бюджету, але не сам бюджет. Тому головний кошторис країни був прийнята з грубими порушеннями», – сказав експерт.

Також політолог звернув увагу на заяву «Самопомочі», що окремим політикам не вдалось відстояти права місцевих бюджетів. «У документі, який підготувала Асоціація міст України, видно, що усі соціальні програми, які держава покладає на місцеву владу, не підкріплені достатнім фінансуванням».

За словами Всеволода Степанюка, бюджет вдалось затвердити лише завдяки «договорняку». Він також стверджує, що були як силові, так і матеріальні способи переконання. «Як підсумок, головне рішення в країни було прийнято пізньої ночі. А якщо рішення прийняте вночі, воно, як правило, є поганим рішенням для країни. Раніше бюджет можна було прочитати хоча б за день до голосування, то цього разу депутати повинні були прочитати сотні сторінок буквально за 10 хвилин», – підсумував політолог.

Коментарi

Коментарiв