Британський експерт: Підтримаєте Україну – збережете ЄС

249

Британський громадський діяч, вчений та перекладач Стів Комарницький впевнений, що Європейський Союз має підтримувати зміцнення міжнародного права щодо України.

На думку Стіва Комарницького, Євросоюз має тиснути на Росію за допомогою санкцій, щоб допомогти Україні протистояти російській агресії. При цьому експерт акцентував увагу на тому, що для ЄС важливо відгородитись від так званого червоно-коричневого союзу, який поєднує в собі ліворадикальні комуністичні та крайні праві націоналістичні сили, які спонсорує Путін.

 

«У Росії є мета – розколоти ЄС і розірвати трансатлантичний союз. Тому існуючі санкції морально виправдані і є визначальними для європейської безпеки», – переконаний британський експерт.

Він також підкреслив, що злочини Росії в Україні, включаючи вторгнення до Криму, порушення міжнародно визнаних кордонів, можуть потенційно привести до конфліктів всередині ЄС, повідомляє Укрінформ.

«Росія дестабілізує Євросоюз, використовуючи неприпустимі засоби: політиків і інші сили, які підтримуються різними засобами, включаючи фінансування і банківські позики, використовуючи вплив олігархів і медіа», – сказав Комарницький.

Коментарi

Коментарiв