Кремль іще спробує змінити владу в Україні – нардеп

233

Народний депутат фракції «Блок Петра Порошенка» Володимир Ар’ев впевнений, що під час «перехідного періоду» в США Росія буде робити спроби щодо змін влади в Україні.

Зважаючи на перехідний момент в американській адміністрації і поки йдуть пертурбації у Франції і Німеччині, та те, що дуже багато ключових гравців світу мають проблеми, Володимир Ар’ев впевнений, що Росія буде намагатись дестабілізувати Україну. Загострення на сході, на думку політика, – лише одна з частин плану.

 

«За цей час Путін, ймовірно, намагатиметься максимально добитися зміни влади в Україні, щоб тим чи іншим чином почали розчищати дорогу лояльному Росії режиму. Оскільки в Україні це буде складно зробити відразу, то, очевидно, буде обраний шлях, схожий на грузинський, коли буде ставка на партії, які не є відверто ворожими до РФ», таку думку висловив народний депутат в ефірі телеканалу 112.

Володимир Ар’ев важає, що першочергове завдання, що стоїть перед Путіним на цьому шляху – це підірвати авторитет української влади, а далі переходити до інших етапів, через дострокові вибори.

Коментарi

Коментарiв