Казарін: Насправді Навальний – лише новий Путін

174
Український журналіст, оглядач, ведучий Павло Казарін проаналізував заяву Алєксєя Навального про готовність боротися за президентське крісло в Росії. 

«Слова Олексія Навального про готовність боротися за президентське крісло в Росії стали тестом на розсудливість. Немає ніякого сенсу обговорювати його програму, шанси або політичне майбутнє. Тому що на чолі російської системи може бути лише «владі мір путін» – як би його не називали», – підкреслив у статті для Крим.Реалії оглядач.
За його словами, справа  зовсім не в тому, готовий чи не готовий російський опозиціонер обнулити війну з Україною, повертати Крим і виводити війська з Донбасу. 
«Російсько-український сегмент соцмереж може скільки завгодно витрачати кіловати і калорії в безглуздих суперечках щодо того, «бутерброд» або «не бутерброд». Тому не мають рації ті, хто кажуть, що майбутнє Навального залежить від готовності повернути Росію в межі 2013 року. І точно так само не мають рації ті, хто вважають, що кандидат у президенти просто намагається не давати своїм опонентам шанс зняти його з виборів», – стверджує Казарін.
Крім того, він запевнив, що у реальності це все не має ніякого значення.
«Це мало б сенс лише в тому разі, якби президентські вибори в Росії нагадували гладіаторські бої. Коли в одній частині арени – героїчний генерал Максимус, а в іншій – підступний узурпатор, і тільки чесна битва і персональне майстерність визначать переможця. Але простір голлівудських сценаріїв краще залишити кінематографу», – підсумував журналіст.

Коментарi

Коментарiв