Росія планує перетворити Україну на попелище – Портніков

220
Український журналіст, публіцист, ведучий Віталій Портніков прокоментував заяву російського політолога Міхаіла Алєксандрова про перспективу бомбардувань України.

Нагадаємо, раніше раніше провідний експерт Центру військово-політичних досліджень МДІМВ, доктор політичних наук Міхаіл Алєксандров закликав наносити авіаудари по Україні, щоб знищити обороноздатність країни.
Портніков підкреслив, що ці заяви є чесними, на відміну від постійних каламутних висловлювань Кремля про «русскій мір».
Публіцист нагадав, що росіянин пропонує перетворити Україну у другу Сирію, завдаючи авіаційних ударів по системах ППО та інших важливих об’єктах. Портников зазначив, що це означає тільки одне, що росіяни перетворять Харків, Маріуполь, Бердянськ, Мелітополь та ряд інших міст в те, у що перетворили Алеппо. 
Із зруйнованих міст будуть тікати люди, на вулицях будуть валяться тисячі трупів, а від будівель залишаться одні руїни. Тобто Росія влаштує у себе поряд із кордоном попелище. Як зауважив у статті для Радіо Свобода журналіст, якщо хтось у цьому сумнівається, то він може легко зайти в Інтернет і подивитися, що вони зробили з Алеппо або раніше з власним містом Грозний.
За словами Портнікова, Алєксандров висловив рівно ті слова, які в Україні чекали з самого початку російської агресії. Цю заяву російського політолога можна легко перевести на загальнолюдську мову – вони означають, що росіяни збираються знищити і поневолити українців, щоб вони працювали на Москву.
«Слова, які куди зрозуміліші і чесніші, ніж будь-які балачки про горезвісний «руській мір», – наголосив публіцист. 

Коментарi

Коментарiв