Якщо Україна не вирішить питання Донбасу, за нас це зробить агресор – експерт

177
Директор військових програм Центру Разумкова Микола Сунгуровський прокоментував інформацію про те, що Тристороння контактна група з питань урегулювання ситуації на Сході України погодила новий «режим тиші» з 24 грудня.

Сунгуровський підкреслив, що скільки би домовленостей не було, «режим тиші» не буде збережений.
«Немає жодних підстав вважати, що Кремль змінив свою тактику. В останній концепції про зовнішню політику РФ немає навіть натяку на те, що Росія змінює свої цілі щодо України. РФ не збирається змінювати свої способи взаємодії ані з Україною, ані з Європою, ані з Америкою», – запевнив експерт.
За його словами, Російська Федерація буде підлаштовуватиметься під ті зміни, які відбудуться після інавгурації Дональда Трампа.
«Що це означатиме для України, складно сказати. Наступний рік – це вступ на посаду нового президента США, вибори у Франції, Німеччині. У що це виллється, поки не зовсім зрозуміло, але поки не видно, що це буде на користь України. Однозначно, чекати Україні далі – неправильно», – наголосив у коментарі Слову і Ділу фахівець.
Крім того, він нагадав, що уже три роки говорять про необхідність власної стратегії щодо Донбасу, а вона досі ходить колами, невідомо в яких інстанціях.
«Як тоді можна говорити про врегулювання конфлікту? Чекати, що все само собою вирішиться? Такого ніколи не буде», – зазначив експерт.
«Якщо ти не маєш своєї стратегії, то живеш або за стратегією свого партнера, або агресора. Інакше не буває», – підсумував Сунгуровський.

Коментарi

Коментарiв