Військовий експерт про «перемир’я» на Донбасі під час свят

269
Координатор групи «Інформаційний опір», народний депутат України Дмитро Тимчук спрогнозував, що бойовики так званих ДНР і ЛНР не зможуть дотримуватися режиму тиші під час Новорічних свят довше 24 годин.

«Нині ми бачимо, що ситуація в зоні АТО далека від стабільності. Звичайно, на цей час (з 24 грудня до кінця новорічних свят) може і зменшиться кількість обстрілів, але все одно, думаю, ситуація буде неспокійною. Те, що зараз російські терористичні війська ведуть обстріл по всьому Донбасу, наштовхує на думку, що так званого перемир’я не буде», – стверджує Тимчук.
За його словами, з огляду на попередній досвід, можна констатувати, що жодне з перемир’я, починаючи з червня 2014 року, не закінчилося нічим хорошим.
«У кожному «перемир’ї» російських найманців вистачало максимум на один день. Тому нині немає жодних підстав вважати, що в цьому році все буде по-іншому», – висловив думку у коментарі Обозревателю нардеп. 
 
«Оскільки російські війська хочуть показати свою активність, оскільки така політика Кремля. Тому заяви і бажання ватажків «ЛНР» і «ДНР» нічого не значать. Останні нічого самі не вирішують», – підсумував очільник «Інформаційного опору».

Коментарi

Коментарiв