Марина Данилюк: Савченко – діамант, який виявився шматком скла з пивної пляшки

191
 
Надю виключили з делегації ПАРЄ. І це назріле, доросле рішення.  Шкода лише, що люди, які називали її зозулею та агентом Путіна сьогодні,  у таку саму пору минулого року одягали футболки FreeSavchenko на піджаки. Така собі історія про діамант, який виявився шматком скла з пивної пляшки.
Це рішення насправді дуже здорове попри торжество справедливості за постійний Надін трьоп, і поясню чому.
– Розпіарену Савченко на Заході вважають не «зозулею Путіна», а більше молодим недосвідченим політиком. І це небезпечно. Днями дивилась сюжет DW, де Ребека Хармс і німецький експерт прямо доводили, що чутки про роботу Наді на Москву перебільшені. Вона просто молода і недосвідчена.
– Із 12 осіб нашої делегації ПАРЄ кваліфікованих, патріотичних – десь половина. Вистачало минулорічної заяви Юлії Льовочкіноі про кривавого пастора і те, що війну спровокувала Україна. Нащо в делегації, яка робить величезну роботу для України, тьолка, яка прямо розказує, що Захарченко і Плотницький – няшки, а не вбивці й терористи. Мало того, ще й опозиціонери до нинішньої влади типу Євромайдану.
– Робота ПАРЄ, нашої здорової частини делегації і дипломатів – часто є недооціненими. Хоча лише цієі осені вдалося протягнути купу резолюцій, які поставили низку крапок над «і». Це і визнання вторгнення РФ на Донбас, і про неможливість виборів на окупованому Донбасі, і про відповідальність РФ за дії фейкових республік ОРДЛО, і сумнів щодо легітимності Держдуми РФ через Крим, і купа інших рішень. Тобто, те, що притягують зусиллями клопіткої роботи Ар’єва, Логвинського, Ємця, Геращенко, Джемілєва – може бути поставлене через тупе єб*нацццтво Наді.
– Депутат – це найманий працівник. Як платник податків я не хочу спонсорувати турне Наді до Страсбургу, де вона працює на легалізацію «ЛДНР», військових злочинців і впроваджує в життя плани щодо «замирювання з Росією». Я би їй і на пляшку, якщо чесно, не дала. Але якщо цю істоту вже вибрав хтось депутатом, треба нести колективну відповідальність за її вчинки і рішення, які стосуються майбутнього держави.

Коментарi

Коментарiв