НАБУ зробило важливу заяву щодо «амбарної книги» Партії регіонів

185
Національне антикорупційне бюро України повідомило, що досудове розслідування підтвердило оригінальність «амбарної книги» Партії регіонів.

Прес-служба НАБУ повідомила, що досудовим розслідуванням зібрано достатньо доказів, якими підтверджено оригінальність «амбарної книги» Партії регіонів, переданої Віктором Трепаком до антикорупційного відомства.
«Крім того, слід зазначити, що на сьогодні досудовим розслідуванням зібрано достатньо доказів, якими підтверджено оригінальність «амбарної книги», переданої Віктором Трепаком до НАБУ», – ідеться у повідомленні.
У відомстві також заявили, що, відповідно до експертизи, проведеної Державним науково-дослідним експертно-криміналістичним центром Міністерства внутрішніх справ України (ДНДЕКЦ), підписи та записи від імені голови ЦВК Михайла Охендовського у «амбарній книзі» належать саме йому.
Згідно з повідомленням НАБУ, про оригінальність «амбарної книги» свідчать висновки ряду інших почеркознавчих експертиз, які підтверджують оригінальність підписів ряду інших осіб, а також численні покази осіб, які особисто виконували записи та ставили підписи в «амбарній книзі» за отримання готівкових коштів у відповідних сумах і підтвердили вказаний факт.

Коментарi

Коментарiв