Українці навчилися бачити популістів і «з вилами», і «з косами» – Порошенко

268
Президент України Петро Порошенко запевнив, що український народ уже добре розрізняє тих політиків, хто готовий робити реальні справи, від популістів усіх кольорів – «що з вилами, що з косами».

Відповідну заяву глава держави зробив під час відеозвернення до учасників Форуму новообраних голів та депутатів об’єднаних територіальних громад, про це повідомляє прес-служба глави держави.
«Український народ вже добре розрізняє тих, хто готовий нести відповідальність за країну та робити реальні справи, від популістів всіх кольорів – що з вилами, що з косами», – підкреслив Порошенко.
За його словами, нині окремі політичні сили не полишають зусиль дестабілізувати ситуацію всередині країни, використовуючи для цього всі методи: від популізму до псевдомасових протестів.
Крім того, Президент наголосив, що в економіці та соціальній галузі найгірший період позаду, але відкотитися назад дуже легко, якщо допустити дестабілізацію. Як він запевнив, попри всі складнощі і необхідність витрачати величезні ресурси – 5% ВВП – на безпеку та оборону, вдалося підняти мінімальну заробітну платню вдвічі, суттєво з нового року підвищити зарплату вчителям та лікарям, забезпечити програму будівництва доріг.
«Головне – аби люди на місцях відчули зміни в країні, отримали надію на краще життя і справедливість. Вони чекають від нас конкретних справ і результатів. Упевнений, що разом зможемо їх забезпечити. Ми – тут, ви – там, а результат – спільний», – запевнив Порошенко.

Коментарi

Коментарiв