Ігор Овчар: «Русскоязичная» тусовка пхнеться керувати Україною

247
Наші українські тимчасові мігранти-заробітчани вивчають до рівня пристойної розмовної мову нації країни у якій працюють за півроку-рік. Тому, що не дебіли. Тому, що невдобно якось виглядати недоумком перед німцем турецького чи польського походження, що шпрехають, аж гай шумить.
Доморощена ж наша принципово-одноязичная тусовка не здатна опанувати українську розмовну за все життя? І пхнеться керувати громадами, міністерствами, державою? Так все-таки не здатна, чи не хоче, бо «акакаяразніца»?
Якщо не здатна, то такий недорозвинений чи хворий, як прийнято в цивілізованому народі, не має права керувати чимось більшим в державі, окрім власного побуту, якщо сам не здатен за роки осягнути мале, елементарне – тобто вивчити хоча б до рівня пристойної розмовної мову нації, якою взявся керувати на якомусь рівні.
Я не знаю такої проблеми з розмовною українською ні серед чернівецьких молдован, ні серед місцевих етнічних євреїв, ні серед поляків, німців тощо. Чому ця «проблема» є «проблемою» лише для українських «русскоязичних»? Справді чєлюсть не така? Біда… Ой, біда…
Джерело: Ігор Овчар

Коментарi

Коментарiв