Названо перші версії падіння літака Міноборони Росії

248
Посилаючись на компетентні джерела, низка ЗМІ оприлюднили перші версії падіння літака Міністерства оборони Росії в акваторії Чорного моря.

Джерело видання «Интерфакс» стверджує, що серед імовірних причин падіння російського літака – його технічна несправність і якість палива.
Крім того, за словами співрозмовника агентства, недалеко від аеропорту Сочі (звідки вилетів літак) є станція перелітних птахів: «Птах міг потрапити у двигун літака».
Також він повідомив, що на місці вірогідного падіння Ту-154 знайшли масляну пляму, тому, крім технічної несправності літака, розглядають версію якості палива.
Нагадаємо, уранці 25 грудня 2016 року стало відомо, що літак Ту-154 Міністерства оборони Російської Федерації впав у Чорне море. Там уже починають пошукові роботи. Фрагменти літака знайшли в 6 км від берега. Відомо, що на борту було 84 пасажири – музиканти російської армії і представники ЗМІ.
Одне з російських видань повідомило, що на борту цього літака перевозили великий обсяг військових паперів, зокрема це могли бути і секретні документи Міноборони Росії. Літак Ту-154 у ЗМІ вже назвали «поштовиком».

Коментарi

Коментарiв