Немає у мене співчуття, мені плювати – російський журналіст про падіння Ту-154

232
Російський журналіст, публіцист Аркадій Бабчєнко прокоментував падіння літака Міністерства оборони Росії в акваторії Чорного моря, внаслідок чого загинуло десятки осіб.

«Чи є у мене співчуття з приводу загибелі вісімдесяти штатних співробітників Міністерства оборони недоімперії, що поїхала головою, яка влаштувала в сусідній братній колись країні Сталінград і Курську дугу з тисячами загиблих, і летіли тепер в Сирію співати і танцювати перед льотчиками для підняття бойового духу, щоб їм більше краще бомбилося», – пише у своєму Facebookпубліцист.
«А також дев’яти співробітників агентств масової пропаганди – причому самих передових з них, «Першого каналу» і «Зірки» – які клепали сюжети про фашизм, хунту, розп’яття дітей, тисячами вербували людей на війну як в Україні, так і в ту ж саму Сирію, які виправдовували посадки моїх друзів, брехали про те, що мого товариша не катують у Сегежській колонії, які закликали до розправ зі мною і моїми друзями, вилили тонни лайна на близьких мені людей і не раз поставили їх життя під загрозу, розкрутили антимігрантські, антигрузинські, антиукраїнські, антиліберальним, педофілічні й інші кампанії, що призвели до вбивств інакомислячих і інакородних уже в мирних російських містах – сотнями, якщо не тисячами – і які в перших рядах будували нову оруеловщину, диктатуру і ГУЛАГ…», – підкреслив Бабчєнко, додавши, що це лише риторичне питання.
«Ні. У мене немає ні співчуття, ні жалю. Я не висловлюю співчуття рідним і близьким. Як не висловлював ніхто з них. Продовжуючи співати і танцювати на підтримку влади або так само поливати лайном із екранів телевізорів і після смерті. Почуття у мене тільки одне – плювати. Не я протиставив себе цій державі і його обслузі. Це держава і його обслуга протиставили мене собі. Вона призначило мене ворогом і націонал-зрадником. Тому – абсолютно плювати», – зізнався Бабчєнко.
Крім того, він додав, що подібна дискусія можлива лише в Росії.
«В усіх інших країнах по периметру – а особливо в Україні і тепер іще і частково в Сирії – усі ці розмови про те, що «жалива катастрофа», «вони усього лише співаки і танцюристи», «ніхто з них особисто не винен», «так не можна» і іншу гіпертрофовану толерантність – просто не зрозуміють», – констатував журналіст.

Коментарi

Коментарiв