Єльченко поставив на місце Ізраїль у скандалі з Україною щодо резолюції ООН

191
Постійний представник України при Організації Об’єднаних Націй Володимир Єльченко прокоментував українсько-російський конфлікт на тлі резолюцію Ради безпеки ООН щодо будівництва ізраїльських поселень у Палестині.

Пояснюючи, чому Україна голосувала за відповідну резолюцію Радбезу ООН, Єльченко наголосив, що поселення Ізраїлю на окупованих територіях суперечать міжнародному праву.
«Ізраїльські поселення на окупованих територіях суперечать міжнародному праву, як і окупація Криму Росією», – підкреслив у своєму Twitter український постпред.
Нагадаємо, напередодні Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху скасував візит українського Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана до Ізраїлю – у зв’язку з голосуванням України у п’ятницю на Радбезі ООН за резолюцію, що засуджує будівництво ізраїльських поселень на Західному березі річки Йордан.
Крім того, Нетаньяху вимагає, аби Міністерство закордонних справ країни в терміновому порядку викликало для пояснень послів країн-членів Ради Безпеки ООН.
Із 15 членів Радбезу ООН 14, включно з Україною, проголосували за резолюцію із закликом до Ізраїлю припинити будівництво поселень на палестинських територіях. США утрималися під час голосування, але при цьому не скористалися правом вето.

Коментарi

Коментарiв