«Твари и ушлёпки»: цивільна дружина нардепа Лещенка звернулась до українців

265
Відома українська ді-джей, цивільна дружина народного депутата від «БПП» Сергія Лещенка Анастастія Топольська обурила Мережу своїм коментарем щодо авіакатастрофи російського літака Ту-154.

Коментуючи неоднозначну реакцію українців на крах літака Міноборони Росії Ту-154, Топольська назвала своїх українців «безхарактерними ушльопками» і «примітивними тваринами», які скоро «захлинуться у г**ні».
«До тих пір поки я не стежила за новинами і політикою, я реально думала, що у нас круті люди. Хто вони – ті, хто бризкають слиною ненависті на просторі соціальних мереж? Збс у нас обличчя, афігєть у нас культура. І я це спостерігаю тільки півроку, раніше просто не стежила, уявляю скільки гівна спливло без моєї уваги, а як подивитись – ми всі в ньому по горло плаваємо, ще трішки і захлинемося», – написала у своєму Facebook цивільна дружина нардепа.
Крім того, вона порадила українцям почитати Біблію і підживитися мудрістю.
У свою чергу, користувачі соцмережі бурхливо відреагували на пост Топольської, нагадавши їй про російських військових, які вбивають людей на Донбасі й у Сирії. Крім того, у черговий раз наголосили, що в Чорному морі зазнав катастрофи не цивільний літак, а загинули ті, хто «летів убивати, пропагувати і давати концерти».

Коментарi

Коментарiв