Реакція українців – не жорстокість і радість від смертей, а наслідки ран – Найєм про Ту-154

209
Народний депутат України Мустафа Найєм прокоментував реакцію українців на авіакатастрофу російського Ту-154.

За словами нардепа, він не поділяє радості деяких українців від катастрофи російського Ту-154.
«Не поділяю радості від трагедії, але ще більше не розумію обурення реакцією наших співгромадян. За два роки жертвами війни на Сході стали більше 30 (!) тисяч чоловік. Третина з них – загиблі. Решта – отримали поранення і нам невідомо, скільки з них може продовжувати повноцінне життя. І за весь цей час Україна не чула ні жалю, ні солідарності ні від російських чиновників, ні від тієї частини російського суспільства, яке цих чиновників вибирає і підтримує. Ні офіційно, ні неофіційно», – підкреслив у своєму Facebook Найєм.
Також він наголосив, що така реакція українського суспільства на трагедію у Чорному морі є наслідком «ран, втрат і каліцтв», які завдала війна на Донбасі, тому Росія не повинна вимагати співчуття в українців.
«Вимагати солідарності в такій ситуації ще більш цинічно, ніж радіти будь-чиїм смерті. Я розумію біль сімей загиблих і дуже сподіваюся, що у росіян вистачить сил і мужності не тільки скаржитися на бездушність українців, а й вимагати відповіді від керівництва міністерства оборони РФ, чия недбалість, ідіотизм і некомпетентність привели до трагедії. Це був би куди більш сміливий крок, ніж голосно вимагати співчуття від сусідньої країни, громадяни якої щодня гинуть від російської зброї», – підсумував парламентар.

Коментарi

Коментарiв