Корпоратив «фіскалів» Києва обійшовся мінімум в 1 мільйон гривень – ЗМІ

206
Журналісти програми «Наші гроші з Денисом Бігусом» підрахували приблизну вартість святкування новорічного корпоративу для близько 1 тисячі співробітників Державної фіскальної служби міста Києва у щонайменше.

Відповідно до підрахунків журналістів, корпоратив київських «фіскалів» обійшовся щонайменше у 1 000 000 гривень.
У розпорядженні ДФС був окремий павільйон №7 на території національного комплексу «Виставка досягнень народного господарства» (ВДНГ), вхід до якого дозволяли лише згідно зі списками.
Оренда такого павільйону коштує близько 50 тисяч гривень на добу, ще 25 тисяч гривень – додаткові орендні кошти за час, необхідний для декору приміщення.
Для податківців влаштували окремий спеціальний випуск відомого новорічного 3D шоу «Вартові мрій». Вартість квитків на такий захід від 200 до 2000 гривень за відвідувача у новорічний сезон, і 200-1000 гривень із 6 січня. Для розрахунку використовувалась середня вартість квитка у півтисячі гривень.
Розважав фіскалів народний артист України Олександр Пономарьов, виступ якого на корпоративному заході учасники шоу-ринку оцінюють приблизно у 6-7тисяч доларів.
Харчування проводили силами кейтерингу. Мінімальне замовлення такого обслуговування від 150 гривень на одну людину. Відтак частування коштувало щонайменше 150 тисяч гривень.
У цілому вартість корпоративу «фіскалів» становить близько 1 мільйона гривень. Цю цифру підтвердили програмі і джерела у ДФС. За словами співробітника служби, біля 10% вартості заходу покрили відвідувачі, решту – профспілкові органи ДФС.

Коментарi

Коментарiв