Добровольці заявили про початок блокади ОРДЛО

198
Колишній в. о. керівника штабу батальйону «Айдар» Валентин Лихоліт повідомив, що добровольці розпочали організацію блокади окупованих територій Донбасу, оскільки не було виконано ультиматум щодо звільнення заручників.

Лихоліт пообіцяв не пропускати метал, вугілля, деревину і промислові партії алкоголю і сигарет: «Ми не будемо обмежувати мирних жителів, які проносять собі їжу – хліб, воду, гречку».
За його словами, 26 грудня на Майдані в Києві буде встановлений мобілізаційний пункт, куди можуть прийти всі бажаючі підтримати блокаду окупованих територій або взяти в ній участь. Про це пише Ліга.net.
Другий командир батальйону Донбас Анатолій Виногродський оголосив, що багато ветеранів і волонтерів АТО готові приєднатися до акції.
Він наголосив, що ініціатори акції вимагають звільнення не тільки тих заручників, які значаться в офіційних списках, але і тих, хто в офіційні списки не включений, проте, згідно з інформацією, наявною у учасників добровольчих батальйонів, перебуває в полоні.
Крім того, Виногродський підкреслив, що блокада буде ретельно готуватися не тільки в зоні проведення АТО, але і в Києві.
«Ми готуємося до протидій влади, яка, на жаль, бере участь у торгівлі з терористами і окупантами», – повідомив він.
Нагадаємо, 16 грудня бійці добровольчих батальйонів заявили, що якщо протягом семи днів усі українські військовополонені не будуть звільнені терористами, добровольці почнуть тотальну блокаду окупованих територій.

Коментарi

Коментарiв